השכרת ציוד לימי כיף וגיבוש לעובדים

אירוע חברה הוא יום (או מספר ימים) חשוב עד מאוד, בעיקר משום שאירוע החברה הוא שיכתיב לא מעט את הלך הרוח בחברה לזמן הקרוב. אירועי חברה מפיחים בעובדים אנרגיה חיובית, מוטיבציה ומאפשרים גיבוש בין הנפשות הפועלות בחברה – נוכח היתרונות הרבים, כדאי ונכון להשקיע מחשבה רבה ביום הגיבוש / יום הכיף אותו אתם מתכננים. כדי לסייע לכם לארגן את האירוע ברמת הציוד אותו נכון לשכור לאירוע, אספנו עבורכם מספר טיפים.

כך תתארגנו נכון לאירוע

כל אירוע ידרוש מכם השכרת ציוד בהתאם לאופי האירוע. השכרת ציוד לאירועים יכול להיות אינסופי ועל כן עוד לפני שאתם ניגשים לשכור ציוד לאירועים קטנים או גדולים כאחד, הכינו רשימה מדויקת ככל האפשר של ציוד להשכרה בו אתם מעוניינים להשתמש.

השכרת פינות ישיבה

הדבר הראשון לו אתם צרכים לדאוג הוא פינות ישיבה נוחות שיהיו לעובדי החברה. פינות הישיבה ישמשו את כל המשתתפים במהלך האירוע ועל כן יש לבחור אותם בקפידה ובהתאמה מלאה לאופי האירוע, כך אם זהו אירוע חוף ובשטח, יכול מאוד להיות ש"פופים" וכיסאות רביצה נמוכים ימלאו את המשימה, אך אם זהו אירוע פנים באולם, הרי שתזדקקו לכיסאות ושולחנות גבוהים ומותאמים לאולם. השכרת שולחנות וכסאות היא הצעד הראשון בדרך לאירוע המוצלח אותו אתם מפיקים.

השכרת פינות ישיבה

השכרת דוכני מזון

דוכני מזון הם האטרקציה המבוקשת ביותר בכל אירוע ומכל סוג, שהרי ללא אוכל לא ניתן לדרג את האירוע. אתם יכולים להחליט על חברת קייטרינג שתגיע למקום האירוע או להזמין למקום שף, אך כך או אחרת, דוכני מזון מאפשרים לכם להעניק לכל עובדי החברה אוכל מגוון, כך שכל אחד ימצא את מבוקשו ואת המנה אותה הוא אוהב.

השכרת גנרטור

במקרה ואתם מייצרים לעצמכם אירוע חוץ אשר אין בקרבתו נקודות חשמל פעילות – מה שיגביל אתכם לוגיסטית בשימוש דוכני מזון, הגברה, תאורה ועוד מוצרי חשמל – חשוב מאוד להשתמש בשירותי גנרטור להשכרה. השכרת גנרטור מגיעה בכמה סוגים ועוצמות – 3000V, 7000V, 8000V – בהתאם לכמות צריכת החשמל הנחוצה לאירוע. כשמשכירים גנרטור יש לבדוק האם הגנרטור אמין, בעל מנוע של חברה מוכרת וללא תקלות – נתוני גנרטור טובים לרוב תמצאו תחת שירות חברות השכרה מקצועיות, כמו DBO המאפשרת שירותי גנרטורים רחבים בעלי אחריות כוללת.

השכרת ציוד לאירועים

החלטתם לשפר את האירוע ולהאריך אותו לשני ימים ולילה של שינה תחת כיפת השמיים, כנראה שאתם יודעים מה אתם עושים וזה הזמן לחפש לעצמכם השכרת מזרונים. אין ספק שלינה תחת כיפת השמיים תשפר את האירוע שלכם פלאים.

זכרו, אירוע חברה היא צעד חשוב לקיומה ולשביעות רצון העובדים, ועל כן אל לכם להתפשר על הפחות מהטוב ביותר.

מתעניינים בעוד מידע לגביי השכרת ציוד לאירועים? ראו גם השכרת ציוד לאירוע קטן ואירוע גדול

השארת תגובה