השכרת ציוד לאירוע קטן ולאירוע גדול

הפקת אירוע דורשת תכנון מוקפד, תוך שימת לב מרבית אחר מספר המשתתפים שייקחו חלק באירוע. אין ספק כי בין אירוע קטן לאירוע גדול יש הבדל משמעותי ועל כך צריך לשים דגש במהלך התכנון – הן מבחינה כלכלית, מבחינת בחירת הלוקיישן בו יתקיים האירוע, ברמת האישורים הנדרשים להפקת האירוע ועוד. כדי לעשות מעט סדר, כתבנו לכם בכמה מילים את הנקודות החשובות שיש להתייחס אליהן במהלך תכנון האירוע שלכם.

השכרת ציוד בהיבט הכלכלי

השכרת ציוד לאירועים קטנים היא אפשרית ולרוב מתאימה לכל כיס, אך השכרת ציוד לאירועים גדולים יותר עם במות גדולות יותר, דורשת היערכות בין היתר כלכלית. על פי רוב, באירועים גדולים היקף הציוד יהיה רב יותר ולא פעם תדרשו לשכור ציוד נוסף שמשמש רק לאירועים גדולים ובין היתר:

תאורה

כשאתם מתכננים אירוע ואין זה משנה אם הוא גדול או קטן, עליכם לחפש השכרת תאורה. אך ככל שהאירוע הוא גדול יותר, כך התאורה צריכה להיות חזקה ומשמעותית יותר. עליכם להגדיר את גודל השטח אותו תרצו להאיר ובהתאם לבצע התאמת תאורה והכוונה נכונה של זויות והארה נכונה של איזורים נחוצים באירוע. תאורה משמשת גם כשימוש נכון לעיצוב האירוע בשימוש נכון של גוונים המתאימים.

הגברה ותאורה להשכרה

הגברה

גם באשר להגברה, עליכם לזכור כי ככל שהאירוע גדול יותר, יש להיערך לכך מבחינת הגברה ותכנון השכרת ציוד. הגברה להשכרה מוצעת לכל דורש ובכל קונסטלציה, אך יש להתאים אותה לשטח האירוע. אם אין לכם מושג איזו הגברה לשכור, מומלץ להיוועץ עם בעלי מקצוע מובילים בתחום ולאפשר להם לבצע עבורכם את התאמת ציוד ההגברה ולרוב יהיו אלו יועצים מטעם החברה דרכה תרכשו את הציוד.
לא על הציוד לבדו.

הגברה ותאורה לאירועים

פעולות נוספות שעליכם לבצע בדרך להפקת אירוע גדול, (שלא בהכרח תדרשו לבצע באירוע קטן), הוא לקחת בחשבון את האישורים הנדרשים לאירוע שלכם. על פי חוק יתכן ותדרשו להוציא אישורים להפקת האירוע וזאת בהתאם למספר המשתתפים. היו מוכנים וערוכים לכך ובדקו אילו אישורים אתם צרכים, אחרת אל תוציאו לפועל את האירוע.
השכרת ציוד לאירועים היא משימה פשוטה יחסית, אך חשוב לקחת בחשבון את הערכות הכלכלית ולא לקפוץ מעל התקציב אותו הגדרתם לעצמכם. ציוד להשכרה יכול להיות יקר, אך עם הדרכה מקצועית וליווי אישי מטעם נציגי חברת DBO, אתם בהחלט יכולים להתאים לעצמכם את הציוד לתקציב ולהפיק אירוע בלתי נשכח!

חזרה לעמוד הבית לחץ כאן

השארת תגובה