טיפים בטיחותיים חשובים בהשכרת מתנפחים באירוע לילדים

עוד מסיבת יום הולדת מתקרבת ובאה והילדים מצפים לאירוע בלתי נשכח. במידה ועומד לרשותך השטח הדרוש לכך, השכרת מתנפחים היא הפתעה נהדרת ומהנה שיכולה לשדרג את האירוע משמעותית ולתת הפעלה ובידור לכל האורחים. עם זאת, מקרים רבים של אונות ופציעות לא נעימות אירעו בעת שימוש במתנפחים ליום הולדת ולכן חשוב עד מאוד כאשר אנו משתמשים בשירותי השכרת מתנפחים במרכז להקפיד על מספר קווים מנחים שיסייעו לנו לשמור לא רק שכולם ייהנו, אלא גם יחזרו הביתה בשלום.

כל מתקן והגיל המתאים לו

לא כל סוגי מתנפחים להשכרה מתאימים לכל גיל. טירה מתנפחת קטנה שבה קופץ ילד בן 13 עלולה לרמוס ילדים קטנים ואף לגרום לפגיעה במתקן שאינו מותאם לשאת משקלים מסוימים ובכך לסכן אחרים. בעת ניפוח וריקון המתקן, יש להרחיק את הילדים מהאזור.

בטיחות נכונה במתנפחים

התאמה לתנאי מזג האוויר

במזג אוויר גשום, בעיקר כאשר נעזרים בשירות השכרת מתנפחים בצפון הארץ המועד לגשמים ורוחות, המתקן מועד מאוד להחלקה ומוטב לא להשתמש בו באירועים. כמו כן, חשוב לזכור שהמתנפח הוא בסופו של דבר בלון ענקי. רוחות חזקות עלולות להעיפו ממקומו ואף להפוך אותו על יושביו. חשוב מאוד גם לזכור שהמפוח הוא אביזר חשמלי שיש לשמור במקום יציב ויבש. חובה לוודא שהמפוח יחובר לשקע חשמלי עם הארקה!

קיבוע איכותי

על מנת להבטיח מניעה מוחלטת של הזזת המתקן ממקומו או הפיכתו עקב אי שוויון במשקל הילדים הקופצים או שיפוע על הקרקע, יש לקבע את המתקן לקרקע באמצעות יתדות. באופן כללי, כאשר רוכשים מתנפחים להשכרה בשרון או באזור מישורי אחר, יש להקפיד על כך שהקרקע ישרה לחלוטין ללא שיפועים.

בטיחות בהשכרת מתנפחים

מבוגר אחראי בשטח

בשום פנים אין להשאיר ילדים לבדם בעת שימוש במתנפחים להשכרה ללא נוכחותו של מבוגר. תפקיד המבוגר לוודא שהמתקן לא צפוף מדי, שהמתקן מכיל אך ורק ילדים בגיל המתאים למתקן ושאינו יכול לפגוע בקטנים ממנו. מומלץ כי המבוגר האחראי ייצור תור מסודר כדי להימנע מעימותים ויוודא שבפנים משחקים בצורה בטוחה לכולם ושכולם עולים ללא נעליים למתקן המתנפח. כמו כן, התקנתו, ניפוחו וריקונו של המתקן מאוויר תיעשה אך ורק על ידי אדם מבוגר והרחק מנוכחותם של הילדים.

יש לבחור חברת השכרת ציוד בקפידה

ישנן חברות רבות המספקות השכרת מתנפחים בשרון ובכל אזורי הארץ. בבואנו לבחור מתנפחים להשכרה שישרתו אותנו היטב וישמרו על בטיחות המשתמשים, חשוב מאוד לחפש המלצות ולוודא שמדובר בחברה אמינה עם ניסיון מקצועי ארוך שנים. יש לבדוק היטב את איכות המתנפחים להשכרה. כאשר בוחרים מתנפחים בשרון או בסביבת מגוריך, חשוב לבחון אותם היטב. יש לוודא שהינם נראים חדשים וששלמות החומר טובה ואין כל בעיות במבנה המתנפח, שהגומי אינו שחוק והחלקים החשמליים במפוח אינם חשופים או רופפים.

השארת תגובה