אילו מוצרי הצללה קיימים לאירוע?

אירוע חוץ דורש התארגנות ייעודית וזאת על מנת לאפשר את ההנאה המקסימאלית ואת האירוע המשובח ביותר – זה שיזכרו לטובה גם האורחים וגם בעלי האירוע. על מנת להפיק אירוע מושלם, נכון לקחת בחשבון פריטים ופרמטרים רבים ומגוונים ובין היתר לקחת בחשבון את ההצללה שתאפשר הנאה ללא קשר למזג האוויר. חשוב להבין כי ישנן הצללות רבות ומגוונות וכל אחת מהן מתאימה לסיטואציה שונה, בין אם זה להגן מפני גשם, מפני הרוח ואף מפני השמש, החל מגזיבו להשכרה ועד בד לייקרה להצללה .

סוגי ההצללות

כדי לאפשר לכם לקבל מושג ולהבין איזו הצללה נכונה לאירוע שלכם, הצפנו עבורכם את סך סוגי ההצללות מהן אתם יכולים ליהנות:

1. בד לייקרה להצללה

אופציה נוספת לאירוע רב משתתפים, היא אוהלי בד לייקרה להצללה, כך שניתן להקנות להצללה את המראה היוקרתי שנכון להשוות לאירוע. אירועים רבים כמו חתונות ובר מצוות מתקיימים כיום בחוץ ועל מנת לאפשר את האווירה היוקרתית ביותר, נכון לשכור את האוהל בעל המראה היוקרתי ביותר לרבות אוהל לייקרה.

2. גזיבו להשכרה

גזיבו מאפשר לכם לתחום אזור, כדי להצל אותו והוא יכול להיות קבוע במקום או שאתם יכולים לנייד אותו ממקום למקום. פתיחת הגזיבו היא מהירה ולא דורשת יותר מידי מאמץ והגודל שלו הוא 3X3 מטר.

3. צלייה לתליה עצמית

צלייה בגודל 10 על 10 לה חוטים לקשירה באורך 7 מטר כל אחד מהם. את הצלייה אתם יכולים לתלות בקרבת העצים ולקשור אליהם את החוטים. הצלייה נכנסת בכל רכב והיא מגיעה בצע השחור.

צלייה

4. השכרת מחצלות

אם כבר ארגנתם את השטח והאירוע הוא אירוע בטבע, כנראה שתרצו להושיב את המשתתפים תחת ההצללה כך שאין פתרון טוב יותר ממחצלות. השכרת מחצלות היא פתרון אולטימטיבי לישיבה נוחה שחוצצת בין האדמה לבין האורחים.

5. אוהלים להשכרה

אוהלים יכולים לשמש אתכם לאירועים רבים ומגוונים , אוהלים לאירועים בגדלים שונים וכיוצא בזאת. כדי לשכור את האוהל הנכון והמדויק לצרכים שלכם, נכון לאפיין את האירוע ובהתאם לבחור את האוהל המדויק לצרכים ולתקציב שלכם.
תוכלו למצוא גם חבילת אוהלי לייקרה מפוארים – המתאימים לאירוח רב משתתפים.

השכרת אוהלים

6. השכרת אוהלים סגורים

אם האירוע המתוכנן הוא אירוע חוץ בתנאי מזג אוויר משתנים לרבות רוחות וגשמים, הרי שאתם יכולים לשכור אוהלים סגורים שישמשו אתכם ואת האורחים שלכם במהלך האירוע ובין היתר קיימים שירותי אוהל אבלים להשכרה לשימוש לימי אבל, שלא נדע עלינו. האוהלים הסגורים מאפשרים לכם ליצור חממה מופלאה לאירוע בלתי נשכח.חשוב להבין כי ישנם אוהלים בגדלים שונים ומגוונים, כך השכרת אוהלים מתאפשרת למשתתפים בודדים ועד אירועים בעלי מאות משתתפים. עוד נקודה שיש לקחת בחשבון היא השכרת ציוד לאירועים קטנים.

לעיתים תתבקשו לשכור ציוד נוסף ובין היתר פטריות חימום, שירותים ניידים במידה והאירוע מתקיים בחורף או מיזוג אוויר בימי הקיץ החמים. כל עוד תתבקשו להפיק אירוע, נכון שתתייעצו עם חברה מקצועית בתחומה דרכה תשכרו את הציוד.

לרכישת המוצרים ולמעבר לקטלוג המלא – לחצו כאן 

השארת תגובה